Aktivitete

11 9563247
Mediu me të rinjtë: Bëhuni uragani që sjell ndryshimin dhe shkatërron të keqen!
unsplash_I79wWVFyhEQ (1)
Mediu: Biznesi është e ardhmja, do e ndihmojmë me cdo kusht
FATMIRI-ME-TE-RINJTE-850x450-1-300x159 1
Mediu në Kodër Kamëz, thirrje banorëve: Reflektoni thellë, dita e ndryshimit po vjen
#
Mediu: Shqiptarët duhet ti thonë jo padrejtësive, koha që të gjithë bashkë të bëjmë ndryshimin
fatmir-mediu-770x481-1
Mediu: Me anë të votës të ndërtojmë Shqipërinë që duam, ekonomi të fortë dhe shtet të drejtë
FATMIRI-ME-TE-RINJTE-850x450-1-300x159 1
Mediu, me biznese në Kamëz: Votoni "Aleancën për Ndryshim", varfëria ka kapluar vendin
mediutiran
Mediu: E ardhmja ju përket ju, merrni fatet e vendit në dorë
FATMIRARTAN-e1619177211555
Mediu pret Zv.Kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, apel për regjistrimin e diasporës
Mediu-1-550x360-1-3
Takimet në njësinë numër 9, Mediu: Qeveria Rama, regjim i korruptuar dhe i inkriminuar
MEDIUNJESIA7-e1619367385809-1
Mediu: Mos ja falni dinjitetin Edi Ramës dhe pushtetit të tij të inkriminuar
1 2 3 16