Lajme & Artikuj

11 9563247

Mediu me të rinjtë: Bëhuni uragani që sjell ndryshimin dhe shkatërron të keqen!

Në një takim të zhvilluar me të rinjtë në Don Bosko, Tiranë, kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu tha e ka besim dhe është optimist për rininë dhe i cilësoi ata si katalizator të ndryshimit. Mediu shprehu...
unsplash_I79wWVFyhEQ (1)

Mediu: Biznesi është e ardhmja, do e ndihmojmë me cdo kusht

Gjatë takimit të zhvilluar me biznese dhe banorë të Njësisë nr.5, kandidati Nr.7 i koalicionit “Aleanca për Ndryshim”, Fatmir Mediu shpalosi programin mbështetës që koalicioni ka ndërtuar për bizneset...
FATMIRI-ME-TE-RINJTE-850x450-1-300x159 1

Mediu në Kodër Kamëz, thirrje banorëve: Reflektoni thellë, dita e ndryshimit po vjen

Kreu i PR-së dhe kandidati për deputet i koalicionit “PD-Aleanca për Ndryshim” në qarkun Tiranë, në kuadër të fushatës elektorale, këtë të enjte zhvilloi një takim me banorë në Kodër Kamëz. Mediu theksoi...
#

Mediu: Shqiptarët duhet ti thonë jo padrejtësive, koha që të gjithë bashkë të bëjmë ndryshimin

Në vazhdën e takimeve elektorale me qytetarët, bizneset dhe njerëzit ne nevojë, kandidati me Nr.7 i “Aleancës për Ndryshim”, Fatmir Mediu, zhvilloi disa takime në zonën e Laprakës, në Tiranë. Z. Mediu...
1 2 3 41